Ne Të Gjithë Jemi Të Çuditshëm

Bashkohu me komunitetin tonë të lojtarëve të rritur


Vazhdo Lojën.

Të gjitha lojrat mund të luhet gjithashtu në mobile


Hape Për Të Gjithë

Shijojini lojërat falas, pa lidhje.

Lojëra Seksi Pa Gjuetarë Të Epokës

Nga Brenda Lojës

 
Luaj Falas Tani

Hipni Në Një Aventurë Me Gjuetarin E Epokës

Kur vjen puna te lojrat e pornos, e di që disa lojtarë rastësorë që kërkojnë një shkarkim të shpejtë do të zgjedhin gjithmonë një stimulues seksi, kur lojtarët e vërtetë duan diçka që është gjithashtu paksa sfiduese që vjen me një histori të pasme. Nëse je një nga ata djemtë në kategorinë e dytë, atëherë me siguri do të shijosh këtë lojën tjetër aventurore që të kemi përgatitur. Me një emër Si Gjuetari I Epokës, ti pret që disa aventura të vijnë në rrugën tënde. Dhe nuk gabohesh fare., Gjuetari i epokës bazohet lirshëm në lojrat e tipit aventures GameBoy, në të cilat ke një hartë të tërë për të eksploruar nga pamja e zogut dhe kërkim interaktiv në të cilat mund të testosh aftësitë e tua dhe të përdorësh të gjitha llojet e fuqive dhe sendeve.

Personalisht, kur luaj Gjuetarin E Epokës, më kujtohen lojrat E vjetra Pokemon. Tani, ndoshta për ty do të të bjerë ndonjë zile tjetër. Por e di që çdo lojtar do të ketë diçka të përbashkët kur ta luajë këtë lojë. Po flas për një gafë të madhe në pantallonat e tyre. Megjithëse kjo është një lojë aventure që përqëndrohet shumë në një lojë sfiduese, ajo vjen gjithashtu me disa takime seksi të fortë. Ti do të luash Si Epokë, një kokëkuqe qumështi që duhet të provojë veten para mësueses së saj dhe klasës së saj se ajo është një gjuetare profesioniste e përbindëshave., Unë do të zbuloj komplotin e lojës në paragrafët e ardhshëm, ku unë gjithashtu do t'ju tregoj më shumë rreth vendit tonë të ri ku ju mund ta luani këtë lojë falas. Jo vetëm që mund ta luash lojën pa pagesë, por nuk do të të duhet të bashkohesh me vendin tonë para se ta bësh këtë dhe të luash nga çdo pajisje që mund të kesh.

Lojë Aventure Me Pikantë

Nëse të pëlqejnë lojrat e përbindëshave, atëherë ke ardhur në vendin e duhur. E gjithë kjo lojë bazohet në gjuetinë e përbindëshave, dhe meqë kjo është një lojë për të rritur, mund të jesh i sigurt se do të ketë seks me përbindëshat në lojën e lojës. Në të njëjtën kohë, ju mund të jeni gjithashtu të sigurt se do të ketë veprim në lojë. Siç e përmenda më parë, do të luash Si Epokë, që është studentja më e bukur në klasë. Por ajo është gjithashtu më e guximshme. Ajo duhet të provojë të gjithë se ajo është e denjë për t'u futur në Skuadrën Mbretërore Elitare të gjuetarëve të përbindëshave dhe detyra jote do të jetë ta ndihmosh të përmbushë këtë ëndërr., Ti do ta bësh këtë duke udhëhequr Epokën në aventurën e saj dhe misionet do të jenë argëtuese dhe sfiduese. Ke shumë detyra që duhet të kompletohesh. Ajo që më pëlqen më shumë tek loja është kompleksiteti i misioneve. Nuk është thjesht luftë dhe pallo përbindëshat me Gjuetarin E Epokës. Gjithashtu do t'ju duhet të mblidhni objekte dhe të niveloni karakterin tuaj. Gjërat nuk janë gjetur thjesht. Ti mund t'i realizosh dhe t'i zhvillosh në shumë mënyra. Ka disa gjëra që njerëzit do të donin t'i shihnin në lojë, të tilla si një ditar kërkimi apo një inventar sendesh., Por sipas mendimit tim, mungesa e këtyre gjërave i bën lojrat më realiste duke mbajtur mendjen të angazhuar dhe duke mos të dhënë gjithçka të shërbyer në pjatë.

Grafika Dhe Përvoja E Lojës Në Gjuetarin E Epokës

Siç e përmenda, loja më kujton Pokemonin, dhe kjo sepse ka të njëjtën lojë mekanike dhe grafikë si Roli i famshëm që Luan nga fëmijëria jonë. Në lojë do të keni dy stile kryesorë grafikë. Ju merrni hartën botërore 8-bits në të cilën ju do të merrni përreth dhe pastaj ju keni pikat interaktive të cilat do të bëjnë karakteret shfaqen në ekranin tuaj në stil izometrik 2.5 D. Simbolet janë ndarë në dy klasa. Para së gjithash, ti ke Epokë dhe të gjitha shoqet e saj njerëzore dhe shokët e djaloshit., Janë të projektuara mirë me kthesa dhe forma që ta bëjnë pallën të vështirë. Dhe pastaj ti ke përbindshat në lojë. Përbindëshat nuk janë krijesa të çmendura dhe të frikshme si në lojrat e hentait. Edhe ato janë seksi. Përbindëshat do të vijnë me abs dhe vajzat përbindësha kanë dëshira lesbike dhe gjoks të madh. Ndërveprimi midis jush dhe simboleve është bërë nëpërmjet dialogut me tekst. Megjithëse ka disa zgjedhje të ndryshme që mund të bësh kur bashkëvepron me përbindëshat, vendimet nuk do të ndikojnë aq shumë në shpërbërjen e lojës., Megjithatë, dialogu është i shkruar mirë dhe do t'i shtojë nxehtësisë së lojës ndërsa në të njëjtën kohë fsheh shenja dhe këshilla se si të kompletohen misionet.

Luaj Gjuetarin E Epokës Në Vendin Tonë Falas

Gjuetari i epokës është një lojë porno klasike. Ka qenë përreth për shumë kohë dhe ndërsa ishte në internet, zhvilluesi që e krijoi atë vazhdimisht duke nxjerrë versione dhe patçes të reja për të përmbushur kërkesat e lojtarëve dhe për të rregulluar të gjitha insektet. Kemi versionin më të fundit të disponueshëm dhe sa herë që një version i ri po shfaqet përditësojmë lojën në serverat tanë. Por ajo që e bën uebsajtin tonë të veçantë është fakti se në faqen tonë ju mund të luani lojën falas, direkt në shfletuesin tuaj, pavarësisht nga pajisja që ju mund të përdorni. Nuk do t'ju duhet shkarkimi ose instalimi i ndonjë prapashtese., Ne përshtatëm lojën në një mënyrë që do të lejojë lojën nga çdo pajisje që mund të drejtojë Kromin, Mozilla, Operën dhe Safarin, për aq kohë sa të kesh instaluar versionin më të ri të shfletuesit. Në të njëjtën kohë, ne garantojmë një përvojë të sigurtë dhe diskrete lojrash në faqen tonë. Ne e dimë se sa vende të dyshimta pornosh janë, kështu që kemi bërë një përpjekje shtesë për të të bërë të ndihesh plotësisht i sigurt kur të shijosh këtë lojë. Me këtë që po thuhet, është koha të ndihmojmë Epokën të hyjë në atë klubin Mbretëror Të gjuetarit Të përbindëshave, por gjithashtu të lutem që asaj i duhet gruaja.

Luaj Falas Tani